VÁŽENÍ ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DĚTÍ,
POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ ŠKOLNÉHO ZA ROK 2020 PRO UPLATNĚNÍ SLEVY NA DANI, VÁM BUDE VYSTAVENO DO 31.1.2021.

______________________________________________________
Vážení zástupci dětí, které se vzdělávají v mateřské škole, jejíž činnost vykonává Mateřská škola Havířov- Město Švabinského 7/993, příspěvková organizace,

ZMĚNA V PŘIJATÝCH EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ

S účinností od pondělí 7. prosince 2020 budou mít zákonní zástupci možnost vstupovat do Mateřské školy za těchto přijatých epidemiologických opatření:

• Pobyt zákonných zástupců v MŠ je omezen na dobu nezbytně nutnou, tzn.: Po dobu převlékání dětí při příchodu a odchodu a kontroly věcí k vyprání domů.
• Do MŠ vstupuje jen jeden zákonný zástupce, bez jakýchkoliv příznaků onemocnění, chráněný rouškou.
• Při vstupu do MŠ použijí dezinfekční prostředek, který je k dispozici u hlavního vchodu.
• V prostorách šaten bude omezený počet zákonných zástupců, maximálně 10 osob, proto bude nutno vyčkat na vyzvání paní školnice ke vstupu.
• Předávací zónu po dobu přijatých opatření bude tvořit hlavní chodba, kde dítě převezme zaměstnanec MŠ (paní školnice, asistentka, učitelka).
Vstup do tříd je nadále zakázán.

Děkuji za Váš vstřícný přístup, ochotu spolupracovat se zaměstnanci školy a trpělivost.

Bc. Jana Šenková, ředitelka MŠ

RYCHLÝ KONTAKT

MŠ Švabinského

Mateřská škola Havířov - Město Švabinského 7/993